2020 week 38 t/m 2020 week 39
Geproduceerd door IRIS-Planning op zondag 20-09-2020 om 00:03



Week 38 zo 20-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten
08.30-09.00 Crisisteam Beddencentrale CZ-1_route-768
22.30-23.30 IC avondoverdracht CZ-5_route-558

Week 39 ma 21-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten
07.30-08.15 Teamoverleg dagelijks HLK CZ-1_route-768
07.30-08.45 IC ochtendoverdracht CZ-5_route-558
08.00-09.00 KOHG overdracht specalisten werkdagen CZ-3
08.00-17.00 Kraamzorg in het ziekenhuis EZ-BNS-Kraam V3-46
08.00-17.00 Overleg TRANSFER J1-84_route-555
08.00-18.00 Stralingshygiene RD/RT 2020 T0-02A, T0-02B, S0-19
08.00-20.00 Voorbehouden handelen (EZ) V2-10/14, V2-18/22, V2-26/28
08.30-09.00 A1 8 Neurologisch functioneren D- zelfstudie Film // B groep b Home
08.30-09.00 Crisisteam Beddencentrale CZ-1_route-768
08.30-09.20 A1 13 Voorbereiden presentaties // D- werkgroep // C groep c Zoom
08.45-09.15 Introduction G3-M10 V2-34
08.45-16.30 webcam onderwijs V3-26
09.00-09.15 Introduction to the 3e module G3-M02 Kaltura
09.00-10.00 A1 8 Neurologisch functioneren responsiecollege // BBB sessie // B groep b BigBlueButton_BBB
09.00-10.30 A1 6 Circulatie responsiecollege A groep // BBB sessie a BigBlueButton_BBB
09.00-11.00 Jacot beamer CZ-3
09.00-12.00 Introduction CRiP CRIP Brightspace
09.00-12.30 tentamen MOD1 V4-52
09.00-15.30 IWOSOP CZ-4_route-762
09.15-09.45 Opening BC003 Kaltura
09.15-10.00 Organisatie gezondheidzorg FA01 Kaltura
09.15-10.00 Week 1 + week assignment 2 VA, G3-M20 Kaltura
09.15-10.00 Ectoderm/Neurulatie B1 Kaltura
09.15-10.00 Introduction to the FOS course FOS-BMAD Kaltura
09.15-10.00 Preventie G1 Kaltura-Large-live-room-1
09.15-10.00 Microbiome introduction and oncology G3-M02 Kaltura
09.15-10.00 Artificial-intelligence-based comparative MR imaging in detecting inflammatory changes in rheumatoid arthritis G3-M05 C4-155
09.15-10.00 Oncolytic virotherapy G3-M06 Kaltura
09.15-10.00 EXAM G3-M08 V4-36/40
09.15-10.00 Genetic counselling G3-M10 V2-34
09.15-10.00 Skullbase anatomy G3-M13 Kaltura
09.15-11.00 CIS for exchange students group 1 session 1 B2Im Kaltura
09.15-11.00 CIS for exchange students group 2 session 1 B2Im Kaltura
09.15-13.00 Team Based Learning G3-M21 Kaltura
09.15-13.00 consultvoering 2 G3-Zij V4-39, V4-45
09.20-10.10 A1 8 Neurologie // D- zelfstudie // Film // C groep c Home
09.30-10.00 Start digitaal onderwijs AM0918, AM0219 Zoom
09.30-12.15 Introductie coschap Beschouwend A, B V3-18/22
09.30-17.00 OSP - Sollicitatiegesprekken V2-46
10.00-11.00 Introduction week 4: discuss progress & time for questions G3-M12 Kaltura
10.00-11.45 Statistical analysis G3-M19 Kaltura
10.00-12.00 Tussentoets G2MD1 (uitzondering excie) V3-36
10.00-12.00 Tussentoets G2MD1 G2 Remindo_met_Online_Proctoring
10.15-11.00 Startbijeenkomst coschappen FA01 Kaltura
10.15-11.00 Cellular ageing VA, G3-M20, FOS-BMAD Kaltura
10.15-11.00 Determinanten van ziekte G1 Kaltura-Large-live-room-1
10.15-11.00 Virus-specific T cells and stem cell transplantation G3-M01 Kaltura, V2-44
10.15-11.00 Microbiome and diabetes/obesitas G3-M02 Kaltura
10.15-11.00 Artificial-intelligence-based modeling of the response to immunotherapy in lung cancer by utilizing PET/CT imaging G3-M05 K2-52
10.15-11.00 Oncolytic virotherapy G3-M06 Kaltura
10.15-11.00 Molecular targets and cancer therapy G3-M07 Kaltura
10.15-11.00 Precap and Recap G3-M08 V4-36/40
10.15-11.00 Recap on the different forms of clinical studies G3-M09 Brightspace
10.15-11.00 Pituitary gland surgery G3-M13 Kaltura
10.15-12.00 Webcamonderwijs voor G3-M07 V3-14
10.15-12.00 Genetic counselling G3-M10 V2-34
10.15-13.00 Small groups - parasitology G3-M11 Kaltura
10.30-11.20 A1 6 Circulatie D- zelfstudie Film // B groep b Home
10.30-11.20 A1 8 Neurologie /responsiecollege // BBB sessie // C groep c BigBlueButton_BBB
10.30-12.10 8-03 ECG-leer II: ST-elevaties en ST-depressies AM0918, AM0219 Zoom
10.30-12.10 4.16 Opname op de verpleegafdeling en de patiënt en handicaps AM0920, OA0920 Zoom
10.30-13.00 Toets Thema 9 longen en longfunctie (incl dyslecten) op locatie KP1019
11.00-12.00 CVRM & lifestyle e-learning G3-M12
11.00-12.30 A1 7 Shock responsiecollege A groep // BBB sessie a BigBlueButton_BBB
11.00-14.00 Stralingshygiene RD/RT 2020 (lunch) T0-10, T0-12
11.00-15.00 USB1 V5-39
11.00-17.00 Cursus IT J1-82_route-555
11.15-12.00 Werken met het digitaal portfolio FA01.01 - FA01.02 Kaltura
11.15-12.00 Keynote lecture 2: professor Jan Hoeijmakers VA, G3-M20, FOS-BMAD Kaltura
11.15-12.00 Mesenchymale Stromale Cell (MSC) therapy G3-M01 Kaltura, V2-44
11.15-12.00 The role of microbiota in shaping our immune system G3-M02 Kaltura
11.15-12.00 SS MDO G3-M05 K2-52
11.15-12.00 Oncolytic virotherapy G3-M06 Kaltura
11.15-12.00 Molecular targets and cancer therapy G3-M07 Kaltura
11.15-12.00 Stroke G3-M08 V4-36/40
11.15-12.00 e-learning on ATMP G3-M09 Home
11.15-12.00 Pituitary tumours G3-M13 Kaltura
11.20-12.00 A1 7 Shock //D- zelfstudie e-learning //B groep b Home
12.00-13.30 Anesthesiology G3-M15 H5-17, Kaltura
12.00-13.30 CID meeting 2020 CZ-2_route-766
12.15-13.00 Werken met het digitaal portfolio FA01.03 - FA01.04 Kaltura
12.15-13.00 SS MDO G3-M05 K2-52
12.15-13.00 Stroke, imaging G3-M08 V4-36/40
12.15-13.00 Development of medicinal products G3-M09 Brightspace
12.15-13.00 Introduction assignment Skull base pathology G3-M13 Kaltura
12.30-13.30 Groepsopdracht beroepsorientatie G1.03 Teams
13.00-13.50 19 Het kind met een sepsis K1-K6_0920 Zoom
13.00-14.00 Groepsopdracht beroepsorientatie G1.10 Teams
13.00-14.30 A1 6 Circulatie responsie college // BBB sessie // B groep b BigBlueButton_BBB
13.00-14.40 8-10 Anesthesie bij de zwangere patiënt AM0918, AM0219 Zoom
13.00-14.40 1.21 Circulatie: het zieke hart AM0920, OA0920 Zoom
13.00-14.40 A1 5 Respiratie / /responsiecollege // BBB sessie // C groep c BigBlueButton_BBB
13.00-15.00 Kick off renovatie Radiologie project CZ-1_route-768
13.00-15.00 Dienstoverdracht en Kernlab middenkader CZ-3
13.15-13.45 Feedback and discussion e-learning module on ATMP G3-M09 Kaltura
13.15-14.00 Deeltoets nabespreking PA FA01 Kaltura
13.15-15.00 Thorax B1.04 Kaltura
13.15-15.00 Thorax B1.05 Kaltura
13.15-15.00 Thorax B1.06 Kaltura
13.15-15.00 WG8: NK-cells, Immunological Memory and Vaccination B2Im.01 Kaltura
13.15-15.00 WG8: NK-cells, Immunological Memory and Vaccination B2Im.02 Kaltura
13.15-15.00 WG8: NK-cells, Immunological Memory and Vaccination B2Im.03 Kaltura
13.15-15.00 WG8: NK-cells, Immunological Memory and Vaccination B2Im.04 Kaltura
13.15-15.00 WG8: NK-cells, Immunological Memory and Vaccination B2Im.05 Kaltura
13.15-15.00 WG8: NK-cells, Immunological Memory and Vaccination B2Im.06 Kaltura
13.15-15.00 Designer baby's debat - My sisters keeper G3-M01 V2-34
13.15-15.00 Coaching review G3-M06 V3-18/22
13.15-15.00 SDG and GH G3-M11 Kaltura
13.15-15.00 Preparation skull base assignment G3-M13 Home
13.15-15.00 Preparing for teaching G3-M21 Kaltura
13.15-15.00 Teaching WG Thorax G3-M21 Kaltura
13.15-16.00 Voorsegment OOG A, B Teams
13.15-16.15 Workshop wetenschappelijk pitchen G3-M12 V6-39
13.15-17.00 R CRIP Brightspace
13.15-17.00 FOS lectures week 1 BVA FOS-BMAD Home
13.15-17.00 Bedside teaching G3-M24
13.20-13.50 A1 3 Klinisch redeneren; EWS en SBAR // D- zelfstudie // E-Learning // A groep a Home
13.30-14.15 Groepsopdracht beroepsorientatie G1.08 Teams
13.30-14.15 Groepsopdracht beroepsorientatie G1.09 Teams
13.30-14.30 MT Onderrzoek J1-83_route-555
13.30-16.00 ECG onderwijs A, B C1-63, Teams
13.45-15.30 Anesthesiology G3-M15 H5-17, Kaltura
13.50-14.40 A1 8 Neurologisch functioneren D- zelfstudie film // A-groep a Home
14.00-14.50 15 (bijna-) verdrinking K1-K6_0920 Zoom
14.00-15.15 IC MDO werkdagen CZ-5_route-558
14.00-17.00 Supervisie HO-220113.02 V2-44
14.15-15.00 Een gezondheid gericht consult G1 Kaltura-Large-live-room-1
14.15-15.00 Epidemiology of infectious diseases G2 Brightspace
14.15-15.00 Stroke G3-M08 V4-36/40
15.00-15.45 IC Infobijeenkomst wg functiewaardering CZ-1_route-768
15.00-15.50 3.13 Maatregelen na prikaccident (-D) AM0920, OA0920 Home
15.00-15.50 A1 9 Temperatuurregulatie D- zelfstudie // e-learning // C groep c Home
15.00-16.00 Groepsopdracht beroepsorientatie G1.12 Teams
15.00-16.00 Groepsopdracht beroepsorientatie G1.16 Teams
15.00-16.00 A1 8 Neurologisch functioneren responsiecollege // A groep // BBB sessie a BigBlueButton_BBB
15.00-16.00 Overleg IC CZ-3
15.00-16.30 A1 7 Shock responsie college// BBB sessie // B groep b BigBlueButton_BBB
15.00-16.40 8-19 De obese patiënt AM0918, AM0219 Zoom
15.00-16.40 12.2 Kindermishandeling, verpleegkundig K1-K6_0920 Zoom
15.15-16.00 Prevention and control of infection G2 Brightspace
15.15-16.00 Chordoma, Chondrosarcoma and Meningioma G3-M13 Kaltura
15.15-17.00 Thorax B1.01 Kaltura
15.15-17.00 Thorax B1.02 Kaltura
15.15-17.00 Thorax B1.03 Kaltura
15.15-17.00 Gynaecology-Oncology patient discussions (max 8 participants) G3-M06
15.15-17.00 Small groups - parasitology G3-M11 Kaltura
15.15-17.00 Teaching WG Thorax G3-M21 Kaltura
15.30-16.30 Teamoverleg dagelijks HLK CZ-5_route-558
15.50-16.40 A1 13 Voorbereiden presentaties // D- // C groep c Home
16.00-16.40 A1 13 Voorbereiden presentaties D- werkgroep // A-groep a Home
16.00-17.00 Vervolg Introductie coschap Beschouwend A, B C1-63, Teams
16.15-17.00 COVID-19 G2 Brightspace
16.15-17.00 Anterior skull base surgery G3-M13 Kaltura
16.30-17.30 Onderwijs Oogheelkunde CZ-3
17.15-18.00 Dagafsluiting B1 Kaltura
17.30-19.30 COO overleg Oogheelkunde CZ-5_route-558
18.30-22.00 MFLS Band CZ-1_route-768
19.00-23.00 Forestus ledenvergadering CZ-4_route-762
22.30-23.30 IC avondoverdracht CZ-5_route-558